Statistika
Posjete Sadržajima : 160914
Brojač posjeta
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas20
mod_vvisit_counterJučer131
mod_vvisit_counterOvaj tjedan271
mod_vvisit_counterOvaj mjesec2189
mod_vvisit_counterUkupno222997

Teniski klub Elliptic Kiseljak

Četvrto kolo drugog dijela Piramide 2013

U četvrtom kolu drugog dijela Piramide 2013 raspored je  3. red izaziva 2. red, 5. red izaziva 4. red, 1. red slobodan. Svi mečevi se moraju odigrati do ponedjeljka 02.09.2013. Kontakt telefone članova piramide pogledajte ovdje.
Napomena: Ukoliko sudionik piramide propusti odigrati tri meča, Voditelj piramide ima pravo isključiti ga iz daljnjeg natjecanja.
Rezultate prijaviti SMS porukom na tel. 063/339-466 Voditelju Piramide, u prostorijama kluba ili na mail:           Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Tabelu Piramide za ovo kolo pogledajte ovdje.

 

Treće kolo drugog dijela Piramide 2013

U trećem kolu drugog dijela Piramide 2013 raspored je  2. red izaziva 1. red, 4. red izaziva 3. red. Svi mečevi se moraju odigrati do ponedjeljka 26.08.2013. Kontakt telefone članova piramide pogledajte ovdje.
Napomena: Ukoliko sudionik piramide propusti odigrati tri meča, Voditelj piramide ima pravo isključiti ga iz daljnjeg natjecanja.
Rezultate prijaviti SMS porukom na tel. 063/339-466 Voditelju Piramide, u prostorijama kluba ili na mail:           Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Tabelu Piramide za ovo kolo pogledajte ovdje.

 

Klupsko prvenstvo 2013

Na terenima teniskog kluba "Elliptic" Kiseljak 14. kolovoza  je održano KLUPSKO PRVENSTVO 2013 .

Na turniru je sudjelovalo 30 člana svih uzrasta ( djevojčice i dječaci) u pet naprednih kategorija.

Pored turnira u pojedinačnoj konkurenciji odigrani su i parovi .

Pored dobrog tenisa publika i svi članovi mogli su uživati u predivnom ambijentu i sportskom druženju!

POBJEDNICI!

DJEČACI

KATEGORIJA I Sandi Aščić, KATEGORIJA II Leon Sandalj , KATEGORIJA III Luka Stojanović,

KATEGORIJA IV Sandi Kapetanović , KATEGORIJA V Mihael Remić .

DJEVOJČICE

KATEGORIJA I Mija Čića,KATEGIRIJA II Petra Miloš.

PAROVI

 

Antonio Dilber//Zoran Barunčić

Ažurirano ( Utorak, 20 Kolovoz 2013 05:32 )

 

Finale Piramide 2013 - prvi dio

U FINALU PRVOG DIJELA PIRAMIDE 2013 REZULTATI SU SLIJEDEĆI:
I RED: LEON IVANIĆ-DANIJEL KRŠĆO//LEON IVANIĆ 6/0 6/0
II RED:MARKO MARJANOVIĆ-DEAN BOŠNJAK//MARKO MARJANOVIĆ 6/3 6/4
III RED:IVAN KRAJINA-IGOR ANTIĆ//IVAN KRAJINA 6/3 6/3
IV RED:SANDI AŠČIĆ-JOSIP VRCIĆ//SANDI AŠČIĆ  7/5 4/6 6/4
POBJEDNIK PRVOG DIJELA PIRAMIDE 2013 JE LEON IVANIĆ.

 

Ažurirano ( Utorak, 20 Kolovoz 2013 05:29 )

 

Drugo kolo drugog dijela Piramide 2013

U drugom kolu drugog dijela Piramide 2013 raspored je  3. red izaziva 2. red, 5. red izaziva 4. red, 1. red slobodan. Svi mečevi se moraju odigrati do ponedjeljka 19.08.2013. Kontakt telefone članova piramide pogledajte ovdje.
Napomena: Ukoliko sudionik piramide propusti odigrati tri meča, Voditelj piramide ima pravo isključiti ga iz daljnjeg natjecanja.
Rezultate prijaviti SMS porukom na tel. 063/339-466 Voditelju Piramide, u prostorijama kluba ili na mail:           Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Tabelu Piramide za ovo kolo pogledajte ovdje.

 

Prvo kolo drugog dijela Piramide 2013

U prvom kolu drugog dijela Piramide 2013 raspored je  2. red izaziva 1. red, 4. red izaziva 3. red. Svi mečevi se moraju odigrati do ponedjeljka 12.08.2013. Kontakt telefone članova piramide pogledajte ovdje.
Napomena: Ukoliko sudionik piramide propusti odigrati tri meča, Voditelj piramide ima pravo isključiti ga iz daljnjeg natjecanja.
Rezultate prijaviti SMS porukom na tel. 063/339-466 Voditelju Piramide, u prostorijama kluba ili na mail:           Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Tabelu Piramide za ovo kolo pogledajte ovdje.

 

Masters Piramide 2013

MASTERS PRVOG REDA
U SKUPINI A PRVE MEČEVE IRAJU
MATEA LIJEŠNIĆ-ROBERT BILETIĆ
DANIJEL KRŠĆO-FRANJO BILETIĆ
U SKUPINI B PRVE MEČEVE IGRAJU
IVAN VRCIĆ-JOSIP MILETIĆ
LEON IVANIĆ-MLADEN ČIĆA

MASTERS DRUGOG REDA
U SKUPINI A PRVI MEČ IGRAJU
DEAN BOŠNJAK-MARKO MARJANOVIĆ
IVICA SLOMO (SLOBODAN)
U SKUPINI B PRVI MEČ IGRAJU
TOMO BENCUN-GORAN LILIĆ
SPOMENKO BOŠNJAK (SLOBODAN)

MASTERS TREĆEG REDA
U SKUPINI A PRVE MEČEVE IGRAJU
DAVID UDOVIČIĆ-JOSIP B./JOSIP V.
ŽELJO ZELENIKA-IVAN GRACIĆ
U SKUPINI B PRVE MEČEVE IGRAJU
IGOR ANTIĆ-IVAN KRAJINA
ŽELJO ČULJAK (SLOBODAN)

MASTERS ČETVRTOG REDA
U SKUPINI A PRVE MEČEVE IGRAJU
IVAN LIVAJA-ŽAKLIN MATIĆ
SANDI AŠČIĆ-ANTONIO DILBER
U SKUPINI B PRVE MEČEVE IGRAJU
JOSIP V./JOSIP B.-VEDRAN TEŠIĆ
MARKO BATARILO (SLOBODAN)

NAPOMENA;MASTERS SE IGRA DVA TJEDNA ( OD 23.07. DO 04.08.2013.)

 

Ažurirano ( Utorak, 23 Srpanj 2013 05:16 )

 

Deveto kolo Piramide 2013

U devetom kolu Piramide 2013 raspored je  2. red izaziva 1. red, 4. red izaziva 3. red. Svi mečevi se moraju odigrati do ponedjeljka 22.07.2013. Kontakt telefone članova piramide pogledajte ovdje.
Napomena: Ukoliko sudionik piramide propusti odigrati tri meča, Voditelj piramide ima pravo isključiti ga iz daljnjeg natjecanja.
Rezultate prijaviti SMS porukom na tel. 063/339-466 Voditelju Piramide, u prostorijama kluba ili na mail:           Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Tabelu Piramide za ovo kolo pogledajte ovdje.

 

Klupsko prvenstvo 2013

Na terenima teniskog kluba "Elliptic" Kiseljak 10. srpnja  je održano KLUPSKO PRVENSTVO 2013 . Na turniru je sudjelovalo 32 članova svih uzrasta ( djevojčice i dječaci) u šest naprednih kategorija. Pored dobrog tenisa publika i svi članovi mogli su uživati u predivnom ambijentu i sportskom druženju!

POBJEDNICI!

Dječaci

KATEGORIJA I Leon Ivanić,

KATEGORIJA II Gabrijel Remić,

KATEGORIJA III Leon Sandalj,

KATEGORIJA IV Luka Stojanović,

KATEGORIJA V Sandi Kapetanović,

KATEGORIJA IV Petrik Milanović.

Djevojčice

KATEGORIJA I Mia Čiča,

KATEGORIJA II Lorena Terzić.

Ažurirano ( Utorak, 16 Srpanj 2013 05:34 )

 

Osmo kolo Piramide 2013

U osmom kolu Piramide 2013 raspored je  3. red izaziva 2. red, 5. red izaziva 4. red,1. red slobodan. Svi mečevi se moraju odigrati do ponedjeljka 15.07.2013. Kontakt telefone članova piramide pogledajte ovdje.
Rezultate prijaviti SMS porukom na tel. 063/339-466 Voditelju Piramide, u prostorijama kluba ili na mail:           Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Tabelu Piramide za ovo kolo pogledajte ovdje.

 

Sedmo kolo Piramide 2013

U sedmom kolu Piramide 2013 raspored je  2. red izaziva 1. red, 4. red izaziva 3. red. Svi mečevi se moraju odigrati do ponedjeljka 08.07.2013. Kontakt telefone članova piramide pogledajte ovdje.
Napomena: Ukoliko sudionik piramide propusti odigrati tri meča, Voditelj piramide ima pravo isključiti ga iz daljnjeg natjecanja.
Rezultate prijaviti SMS porukom na tel. 063/339-466 Voditelju Piramide, u prostorijama kluba ili na mail:           Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Tabelu Piramide za ovo kolo pogledajte ovdje.

 

<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Pokrovitelji 2017
Naša facebook stranica
Naša facebook stranica
Tko je Online
Trenutno aktivnih Gostiju: 16