mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterOvaj mjesec2161
mod_vvisit_counterUkupno228428

Turniri

Županijsko (kantonalno) prvenstvo 2017

Dana 09.09.2017. na terenima našeg kluba održano je županijsko prvenstvo. Od naših članova zapažene rezultate imali su:

Petrik Milanović osvojio je prvo mjesto u kategoriji do 10 godina. Ivan Biletić osvojio je prvp mjesto u kategorijama do 12 godina i do 16 godina.

Merjem Voloder osvojila je prvo mjesto u kategoriji djevojčica do 16 godina. Čestitamo njima i ostalim sudionicima.

Ažurirano ( Utorak, 19 Rujan 2017 18:54 )

Ivan Biletić nastavlja dominaciju u svojoj kategoriji

Teniski klub Elliptic Kiseljak nastavlja dominaciju na teniskim terenima naših prostora.
Potvrđuje ovo i protekli vikend  održani  turnir "OP Kiseljak" u kategoriji do 12 godina u muškoj i ženskoj konkurenciji. Naime, Ivan Biletić iz Kiseljaka je pobjedio Justina Ilića  člana Teniskog kluba Mostar  rezultatom u finalu 6/0 6/1.
U ženskoj kategoriji slavila je Marija Ivankovic (TK Mostar) pobijedivši u finalnom meću Asju Salkanovic (TK AS) rezultatom 6/4 6/4.

Ažurirano ( Ponedjeljak, 17 Srpanj 2017 08:23 )

Održan memorijalni turnir za Ivicu Udovičića

Članovi Teniskog kluba "Elliptic" ustrajali su u ideji da prošlogodišnja inicijativa održavanja memorijalnog turnira bude nastavljena te vremenom preraste u tradiciju.
Riječ je naravno o memorijalnom teniskom turniru parova  "Ivica Udovičić" čije je inicijativno izdanje održano prošle godine. Ove godine sve je podignuto na veću razinu. Igralo se na terenima spomenutog Kluba u dvije starosne skupine  u kojima je nastupilo ukupno 14 parova.
U skupini za igrače iznad 35 godina (u kojoj je nastupio i državni prvak za djecu do 10 godina) u finalu su igrali Goran Lulić i  Boris Dimać protiv Roberta i Ivana Biletića. Premda u do kraja neizvjesnom meču na kraju su slavili otac i sin Biletić.
U drugom finalu uspješniji su bili David Udovičić i Nikola Kobačić pobijedivši   Tomislava Bencuna i Danijela Barića.
Premda je rezulat bio najmanje važan makon cjelodnevnog teniskog nadmetanja najuspješnijima su podijeljene i medalje te pehari.
Svi sudionici turnira su i ove godine prethodno položili cvijeće na grob pokojnog Ivice koji je prije dvije godine preminuo nakon duge i teške bolesti.
Inače, Ivica je između ostalih obnašao i dužnost načelnika općine Kiseljak te pružio ogroman doprinos njenom razvoju. Bio je i veliki prijatelj Teniskog kluba te je i jedan od najzaslužnijih za razvoj sada već međunarodnog turnira koji se godinama održava na Gromiljaku.
Ostale fotografije pogledajte u galeriji.

Ažurirano ( Utorak, 25 Srpanj 2017 09:09 )

Masters do 10 godina

Protekli vikend je održan MASTERS 2016 uzrast do 10 godina na nivou BiH. U konkurencijji juniora Ivan Biletić je pobijedio Fatiha Šišića rezultatom 5/2(def.). Kod juniorki je slavila Asja Salkanović iz Zenice pobjednom nad Marijom Ivanković iz Mostara rezultatom 9/3. Najnoviji je ovo uspjeh člana našeg kluba Ivana Biletića , koji je prije dva mjeseca osvojio i turnir GTA Teniske akademije Sarajevo.

Ažurirano ( Srijeda, 05 Listopad 2016 07:02 )

OP Kiseljak do 12 godina

Dana 23. i 24.07.2016. godine održano je otvoreno prvenstvo Kiseljaka u tenisu do 12 godina. Organizator turnira je TK Elliptic Kiseljak. Rezultat finala za djevojčice je Mia Popović - Naida Hukić 2:6 6:3 10:4.